Autocad 2007 full download

Yayınlandı: 23 Nisan 2011 / Cad/Cam

Yeni AutoCAD 2007, kavramsal tasarım ve detaylı     çizim işlevlerini tek ortamda sunuyor. Tasarım verilerini yaratma,     yönetme ve paylaşma, entegre olarak gerçekleştiriliyor. Kavramsal     tasarım özellikleri, tasarım alternatiflerinin kolayca ve hızla     oluşturulmasına, sonra da tasarımın üretilmesi için gerekli olan     dokümantasyon çizimlerine temel olarak kullanılmasına yarıyor.

AutoCAD 2007, en karmaşık projelerin altından     kalkabilecek kadar güçlü iken, yeni başlayanlar için de kolay     kullanılabilecek bir ortam sunuyor. AutoCAD 2007 ortamı, yeni     arayüzü ile nesnelerin yaratılması için çabuk ve kolay yöntemler     sağlıyor. Kavramsal tasarım araçları, 3 boyutlu katı ve yüzey     modellemede yenilikler, kolay navigasyon, dinamik koordinat sistemi,     görsel stiller, canlandırma, ışık ve malzeme kullanımı, tümleşik “mental     ray” motoru ile foto-gerçekçi kaplama (rendering), modelden kesit ve     görünüş çıkarma, dinamik bloklar gibi göz alıcı yeni özellikler ile     AutoCAD 2007, CAD üretkenliğinde yeni standarı belirliyor.
Autodesk’in endüstrilere özel dikey ürünleri     de, AutoCAD platformundaki gelişmelerden ve 3 boyutlu modelleme     ortamına getirilen eklerin avantajlarından yararlanıyor. AutoCAD ve     Autodesk Revit veya Autodesk Inventor gibi birden fazla Autodesk     yazılımı kullanan müşteriler de, veri paylaşımı ve ortak çalışma     konusundaki gelişmelerden yararlanabiliyor. Dünyada en fazla satan 2     boyutlu çizim yazılımı AutoCAD LT de yeni sürümü AutoCAD LT 2007     ile, %100 DWG uyumluluğunu devam ettirirken, günlük çizim     işlemlerini hızlandırmak için dinamik blok yaratma, katman yönetim     araçları, DWF dosyalarını arka planda kullanma gibi yeniliklere     donatılmış durumda.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s